Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

ŠŤASTIE si za peniaze nekúpiš...:)
Tak aký zmysel má každodenné chodenie do práce..?

Je možné nakúpiť šťastie tak, ako keď nakupujeme v supermarkete?
Čo cítiš, keď kupuješ darček pre niekoho, alebo pre seba?
Radosť? Stres? bežia ti otázky..."Bude sa darček páčiť..???"
Kupujeme výherné tikety, zúčastňujeme sa súťaží....
Kdesi hlboko v nás beží program..."Keď  si kúpim výherný tiket, vyhrám milión a budem šťastný..."

Poďme na to ináč...:)

Poď to vyskúšať a Nakúpiť a Doručiť šťastie.
Bláznivá myšlienka?
Určite....:)
Bude to fungovať?
No asi najskôr sa spýtam je možné KÚPIŤ si ŠŤASTIE?
Ako je možné, že niekto má ŠŤASTIE a vyhrá MILIÓN?
Podľa zákonov akcie a reakcie a podľa zákonov fyziky ak do čohokoľvek vložím energiu tak sa mi premenená energia vráti.
Nákupom a zaslaním šťastia získavajú obidve strany. Odosielateľ a prijímateľ.
Je možné že reakcia bude vyžadovať nejaký čas...buď trpezlivý.
Pocit radosti a prílevu ENERGIE môže trvať pár sekúnd, možno na pár minút a možno celý deň.
Je možné že sa ti zmení celý život tak ako sa stalo mne...:)
A čo je ten impulz, ktorý dokáže vygenerovať obrovské zmeny v živote KAŽDÉHO človeka?
ODPUSTENIE
A o to ide v celom projekte "Šťastie doručené"
Pripoj sa k nám a vytvorme SPOLOČNE reťazová reakciu odpustenia zasielaním pohľadníc s motívom Šťastia a ODPUSTENIA...:)

Tak nasleduj jednotlivé impulzy na stránke nižšie...:)

1 impulz PREČO

PREČO??? pamätáš si túto základnú otázku z detstva? Koľko krát si sa ju spýtal, kým si našiel odpoveď? Klikni na ikonku rakety a odštartuj svoju cestu za odpoveďou...:)

2 impulz KOMU

Klikni na ikonku a nájdi v svojom živote kľúčových ľudí...:)

3 impulz AKO

V tomto impulze dosiahneš jeden zo životných úspechov. Klikni na ikonku a vytvor impulz ZMENY ...:)

4 impulz TVOJA ODMENA

AKO? KEDY? KOĽKO? S KÝM? Prichádza REAKCIA na Tvoju AKCIU v predchádzajúcich Impulzoch...:) Klikni na ikonku a zisti čo všetko je možné...:)

Šťastie doručené - Lucky delivered

Aktivovať v nás energiu šťastia a radosti. Prvý impulz môže trvať pár sekúnd. Opakované impulzy môžu následne vytvoriť reťazovú reakciu vzájomného doručovania šťastia...:)
Príjemca šťastia nepozná odosielateľa...
Odosielateľ šťastia môže doručiť šťastie komukoľvek koho pozná a chce sa mu takto poďakovať za to že je....
Odosielateľ šťastia nepozná príjemcu môže to byť bezdomovec.. v tomto prípade doručuje zásielku kurier...:) môže to byť aj sám odosielateľ ak šťastie doručí na svoju adresu a následne doručí šťastie bezdomovcovi...
Cieľ projektu "Šťastie doručené" je vyvolať reťazovú reakciu POĎAKOVANIA a ODPUSTENIA.
Téma ODPUSTENIE je v mojom živote kľúčová.
Ako tak pozorujem ľudí a ich životy zisťujem, že 99,99% ľudí nemá zvládnutý princíp odpúšťania SEBE a DRUHÝM. 
Dôležité je tiež zistenie, že len zlomok ľudí si uvedomuje dôležitosť ODPUSTENIA a ešte menší počet ľudí vedome pracuje na tom, aby odpustili sebe a druhým.
Aktuálne mám za sebou niekoľko úrovní odpustenia sebe aj druhým a práve tieto zážitky boli štartom pre vytvorenie projektu "Šťastie doručené".
Proces ODPUSTENIA má zásadný kvalitatívny dopad na VŠETKY stránky života a priamo pozitívne ovplyvňuje nasledujúce generácie detí.
Ak ste rodič alebo plánujete mať deti a chcete im geneticky odovzdať neskutočné bohatstvo tak ODPUSTENIE je úžasná cesta.

Tu sú reakcie tých, ktorým bolo Šťastie doručené...:)

Som rád, že v dnešnej dobe emailov, messengerov a sms prišiel niekto s takýmto nápadom. Keď som si prečítal tie slová na pohľadnici neuveriteľne ma to potešilo. Doslova som mal krajší deň. Ak niekomu nedokážete povedať niečo osobne, alebo len chcete niekomu spraviť krajší deň, neváhajte budú sa diať zázraky..:) P.S: Aj napriek tomu, že si mi o tom vravel, tak keď to prišlo a doniesla mi to sestra na chatu lebo som nebol v tedy doma tak ma to ozaj úprimne potešilo Aj keď som vedel od koho to je, proste vyvolalo to vo mne radosť a vlialo mi to aj sebadôveru, si pamätám že to bola taká malá psychická vzpruha..:)
MichalGenerálny manager
Presne pred 2 dňami som mala do schránky doručené ŠŤASTIE :-). Mala som deň voľna a tak som oddychovala o niečo dlhšie ako zvyčajne. Z postele som však vstala trocha bez nálady, pretože deň predtým som mala výmenu názoru s blízkym človekom a v poslednej dobe som cítila, že je toho na mňa akosi veľa a že dámam viac priestoru ostatným ako sebe. Umyla som sa, zišla som dole schodmi a započula, že práve poštovou schránkou preletela akási pošta. V dnešnej dobe už pošta nechodí často...okrem účtov :D a tak som šla za zvukom padnutej zásielky. Na moje prekvapenie ma na zemi čakala pohľadnica neznámeho kostola. Hovorím si: "Kto mi poslal foto kostola? A z akej krajiny?" Zvedavosť na seba nenechala dlho čakať. Otočila som pohľadnicu a skoro som odpadla. Samozrejme, v prvom rade som si chcela overiť adresáta ... a tam stálo: "Jedinečná..." a moje meno. V tej chvíli sa mi zastavil dych a rozbúchalo srdce. "Wooow, tak to ma už veľmi dlho nik neoslovil. To sa už dnes akosi nenosí." A pokračovala som v čítaní ostatných riadkov. Poviem vám ... deň v odtieni tmavošedej sa hneď zmenil na žiarivo zlatý a úsmev na tvári bol zaručený. Všetky ostatné záležitosti v ten deň som riešila so srdcom otvoreným dokorán a podarilo sa posunúť v odpustení o riadny krok vpred. Ďakujem za tento skvelý nápad a odporúčam všetkým :-) Ja už si pripravujem svoj zoznam :-) Bude to krásny vianočný darček :-) ... veľa šťastia všetkým.
TinaTvorca svojho Života
Úplne nečakane som dostala dve pohľadnice, ktoré mi spôsobili obrovskú radosť a pocit, že som milovaná. Spôsobilo mi to slzičky šťastia, srdiečko naplnené láskou, napriek zamračenej oblohe slnečný deň.... to sa nedá kúpiť za peniaze...
KatarínaProfi opatrovateľ