"TPP" a "TvPP"
Tlmočník podvedomých presvedčení do jednoduchého jazyka návykov.
Tvorca podvedomých presvedčení vo forme želaných návykov.

Ako jednoducho porozumieť podvedomím presvedčeniam?

Podvedomie je obrovské skladisko presvedčení, ktoré uložila vo forme návykov do podvedomia myseľ počas detstva. Myseľ si takto vytvorila automatizované návody na riešenie problémov. Vždy, keď sa objaví životná situácia, činnosť, myseľ porovnáva podobnosť s už zažitou situáciou a vyťahuje scenár v podobe návyku z podvedomia. Je to pre myseľ  najjednoduchšia cesta, ako zareagovať a vyriešiť danú situáciu. Návyky uložené v podvedomí šetria energiu napr. pri rozhodovaní.
Predstav si, že si ešte nikdy nejedol čokoládu. Pri prvám nákupe tvoja myseľ porovnáva veľa informácii a nakúpiš povedzme 5 druhov čokolády aby si zistil ktorá ako chutí. Pri ďalšom nákupe už myseľ má jasnejšiu predstavu, ktorú čokoládu si kúpiš. A pri ďalšom nákupe už ani nerzmýšľaš akú čokoládu ale už automaticky kupuješ tú ktorá ti najviac chutí. A táto informácia už je uložená v podvedomí.
Z podvedomia do vedomi sa informácia dostane vo chvíli keď obľúbenú čokoládu nenájadeš. A myseľ si potrebuje vytvoriť návyk na novú čokoládu.

Čo získaš vďaka TPP a TvPP?

Jednoduchý návod, ako preskúmať svoje podvedomie cez návyky.
Schopnosť porozumieť procesu ako sa ukladajú návyky do podvedomia a teda schopnosť tvoriť si a ukladať do podvedomia nové návyky. 

  • Nájdeš základné prvky podvedomého návyku, presvedčenia.
  • Zísaš prehľad o svojich podvedomých návykoch, presvedčeniach
  • Získaš spôsob ako tieto návyky, presvedčenia meniť.
  • Dozvieš sa dve jednoduché a veľmi účinné techniky tvorenia nových podvedomých presvedčení, návykov.

Referencie

Jozef Šmál učí, ako tieto nove návyky budovať hravo, čo je úplne iná perspektíva na akú som bola vo svojom živote zvyknutá. Dnes je pre mňa omnoho jednoduchšie dokončovať všetko čo začnem robiť. Hlavne každý deň viem, čo mám presne robiť, aby som v slabých chvíľkach vytrvala. Oceňujem Jožkov skutočný a úprimný záujem o každého člena klubu. Veľmi si cením jeho nasadenie a ľudskosť. Určite klub odporúčam komukoľvek, kto chce so svojimi návykmi niečo urobiť
Nikolpodnikateľka
Klub hravá změna návyků mi pomáhá v tom, abych nejen racionálně, ale především emocionálně pomocí hry zvládnul nové návyky začlenit do svého života, tak, aby se stali přirozenou součástí mého života. Důležitá je vytrvalost, nevzdávat sea to právě i v případě dílčích neúspěchů. Klub bych určitě doporučil lidem, kteří na sobě rádi pracují, nebojí se výzev a není jim cizí vzájemná podpora a sdílení se s druhými lidmi ve skupině.
Dominikgrafik

Najlepší čas na zmenu je TERAZ...